درباره ما

مجموعه ای با چهارده کارگروه فوق تخصصی و تخصصی متشکل از اساتید برجسته دانشگاهی و مدیران با تجربه اجرائی ، تیم اجرائی از کارشناسان باز نشسته ارگانها وسازمانهای مرتبط با سی شش سال تجربه در قالب موسسه و شرکتهای مستقل .


افتخار ما حضور درپنج قاره و تمام مراکز استانی و شهرهای بزرگ کشوردر راستای تعمیم نیازهای کارفرمایان برای توسعه کسب و کار ارائه خدمات برتر می باشد .


هدف تعمیم آرمان های بنیادین تفکر اعظم کشوربا مساعدت و همکاری کارشناسان و متخصصان مجرب در قالب بهترین کارگروههای تخصصی در کلیه امورخدمات اداری ، حقوقی و مشاوره و اموزش راهکارهای مدیریتی و ثبتی ، و تجاری سازی ، فناوری کیفی، مدیریت بازار، آموزش و پژوهش است .


تسهیل در ارائه خدمات با راه اندازی بزرگترین سامانه خدمات الکترونیک و اتو ماسیون اداری در ایران اسلامی (وب سایت دیجی ثبت) تا اصناف بدون هیچ محدویتی از خدمات ما استفاده نمایند . خدمات ما از مشاوره تا ارائه خدمات اداری با کارشناسی دقیق و دلسوزانه به دلیل ارتباط نزدیک ، تنوع خدمات و نیاز شناسی اصناف و ارائه بهترین راه کارها بوده و هست.


برند ملاصدرا به عنوان یک هلدینگ با سی و شش سال حضوری پر توان بین تمام اصناف نه تنها در سراسر کشوربلکه یک برند جهانی و برترین مجموعه فوق تخصصی با تمام شرکتها وموسسات همکار تجاری خود شناخته شده و همواره یک یار و همراهی با ارزش و منجی تمام بازرگان و تولید کننده گان حتی موسسات خدماتی و فرهنگی ورزشی می باشدهلدینگ بین المللی ملاصدرا با رویکرد قوی در راستای رضایتمندی و رضایت سنجی مشتریان و اهمیت ویژه به کیفیت خدمات ارائه شده به عنوان خواستگاه مشاوره های تخصصی در زمینه های ثبتی، حقوقی و تجاری موفق به دریافت نشان های ایزو رضایتمندی مندی مشتریان، ایــــزو مدیـــــــریت کیفیـــــت خدمات ، ایزو ارزش گذاری برند و خدمات الکترونیکی ، ایزو رسیدگی به شکایات مشتریان در حوزه مشتـــری مداری ،و دها تندیس لیاقت و شایستگی در ارزیابی های تخصصی دریافت نموده است .


حضور و ارائه خدمات برای بیست هزار بازرگان و تولید کننده موفق کشور و مشاوری امین و دانا که توانسته امنیت شغلی انهارا حفظ و حراست نماید.مشاوره تا ارائه خدمات اداری ثبت اختراعات و طرح های صنعتی برای بیش از پنج هزارمخترع و نوآور کشور در سازمانها وادارات ثبتی ملی و بین المللی و مشاوره مساعدت برای تجاری سازی انها در رزومه کاری خود دارد


فکر ما پیش بینی و تئمیم نیاز قبل از درخواست کارفرما است  • مجموعه ای با چهارده کارگروه فوق تخصصی و تخصصی متشکل از اساتید برجسته دانشگاهی و مدیران با تجربه اجرائی ، تیم اجرائی از کارشناسان باز نشسته ارگانها وسازمانهای مرتبط با سی شش سال تجربه در قالب موسسه و شرکتهای مسقل . افتخار ما حضور درپنج قاره و تمام مراکز استانی و شهرهای بزرگ کشوردر راستای تعمیم نیازهای کارفرمایان برای توسعه کسب و کار ارائه خدمات برترمی باشد

2018 تمامی حقوق این وبسایت محفوط و متعلق به موسسه حقوقی ملاصدرا میباشد