خدمات ثبت آنلاین

درخواست ثبت تغییرات شرکت
با تکمیل فرم های زیر می توانید ثبت تغییرات شرکت ها خود را انجام دهید . مشتری گرامی لازم به ذکر است فرم های زیر گام به گام نیازمند تکمیل می باشند .
مرحله
1
از
4
راهنمای قدم اول : اطلاعات فردی
مواردی مثل تغییر آدرس شرکت تان، تغییر موضوع فعالیت شرکت، تغییر نام شرکت ، افزایش یا کاهش سرمایه در شرکت، جابجایی سمت اعضای هیئت مدیره، خروج برخ از اعضا از هیئت مدیره شرکت شما و یا ورود اعضای جدید، انتقال و جابجایی سهم الشرکه در شرکت با مسئولیت محدود یا انتقال و جابجایی سهام در شرکت سهامی خاص، از جمله تغییراتی است که ممکن از بعد ثبت شرکت به آن نیاز داشته باشید.
برای انجام هرکدام ازموارد بالا نیاز دارید که صورتجلسه مختص همان تغییرات تنظیم و ثبت شود. هر اشتباهی در جزئیات می تواند یک مرحله پروسه تغییرات شما را افزایش داده و برای رفع آن یک تغییرات جدید ثبت کنید و حتی ممکن از خسارات مالی و حقوقی به شرکت وارد نماید، اکیدا توصیه میکنیم از مشاوره تخصصی و همچنین رایگان ثبت ملاصدرا بهره مند شوید.
راهنمای قدم دوم : اطلاعات شرکت ، تغییرات
حجم زیادی از شرکت های ثبت شده شامل ثبت شرکت با مسئولیت محدود و ثبت شرکت سهامی خاص می شوند، که هرکدام از انواع شرکت دارای صورتجلسات و تغییرات اختصاصی خود هستند.
تغییرات شرکت ها باید از لحاظ قانونی حتما ثبت شود. ما با توجه به مدارکی از طرف شما ارسال شده است اقدام به تنظیم صورتجلسه می نماییم و سپس آن را ثبت می کنیم.
راهنمای قدم سوم : مدارک مورد نیاز

ما برای وقت شما ارزش قائل هستیم!

نیازی به صرف زمان طولانی برای امور ثبتی نخواهید داشت، با سامانه ثبت ملاصدرا حتی می توانید امور ثبتی خود را با توجه به اصول اداره ثبت شرکت ها انتخاب کنید.

نام زیبا برای شرکت خود انتخاب ، برند و یا اختراع خود را ثبت کنید و مدارک مورد نیاز را هم با سهولت ارسال کنید. ما برای وقت شما ارزش قائل هستیم، پس از ثبت فرم درخواست خود پرونده شما در روند کاری موسسه ثبتی حقوقی ملاصدرا قرار گرفته و مشاوران در سریع ترین زمان ممکن پیگیری خواهند کرد.

راهنمای قدم چهارم : تحویل کار

کارفرمای گرامی

در این مرحله پس از اتمام کار در موعد مقرر، جهت تحویل کار خود مشاوران ما شما تماس خواهند گرفت.
مایه افتخار ماست که به جمع هزاران کارفرمای موسسه بین المللی ملاصدرا پیوسته اید.
 


به راحتی در تلگرام آنلاین تغییرات شرکت خود را ثبت نمایید .
آنلاین در منارتان هستیم

هرشرکتی بعد از به ثبت رسیدن داری مشخصاتی مانند آدرس، نام شرکت ، نام شرکا ، میزان سهام ، هیئت مدیره ، حق امضاء و ….. می باشد که تمامی این مشخصات در اساسنامه شرکت ذکر شده است. برخی مواقع به دلایلی اختیاری یا اجباری پس از ثبت شرکت نیاز به تغییر در برخی مشخصات می باشد. تغییرات با تنظیم و ثبت صورتجلسه تغییرات امکان پذیر استو حتی گاهی برای برخی تغییرات شرکت نیاز به تنظیم و ثبت بیش از یک مورد صورتجلسه می باشد.
تغییرات شرکت ها در هیئت مدیره تصمیم گیری و پس از آن مجمع عمومی عادی و یا مجمع عمومی فوق العاده تشکیل می شود و با رای اکثریت این تغییرات اعمال می گردد.
نکته: تغییرات شرکت حتما باید به سرعت به ثبت برسد و در اداره ثبت شرکتها و روزنامه رسمی آگهی شود، در غیر این صورت تغییرات غیر قانونی و بدون رسمیت و تایید اداره ثبت شرکتها خواهد بود.

لطفا اطلاعات خود را وارد نمایید.
لطفا اطلاعات خود را وارد نمایید.
close